EVELINE MODERN drewniana lampa wisząca dąb naturalny szkło piaskowane różne wielkości Lamkur
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
EVELINE MODERN to starannie wykonane lampy wiszące z naturalnego drewna dębowego. Lampy są dostępne w dwóch rozmiarach: o średnicy 37 i 47 cm. W zależności do wielkości lampy EVELINE MODERN są dostosowane do dwóch lub trzech żarówek LED na dużym gwincie E27. Wysokość oprawy dla każdej wielkości to 8 cm, a długość zwisu całej lampy to 70 cm.
Aby światło lampy było jak najbardziej rozproszone, lampy wiszące EVELINE MODERN od dołu są wyposażone w blendę z piaskowanego szkła.
Drewniane zwisy EVELINE MODERN to lampy o minimalistycznej i uniwersalnej formie, pasują do wnętrz o różnym przeznaczeniu i w różnych stylach. Producent, polska marka Lamkur, proponuje oprawy wiszące EVELINE MODERN w kilku wybarwieniach drewna, pozostałe warianty kolorystyczne na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 38 lub 48 cm; wysokość 70 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 2 x E 27 LED lub 3 x E 27 LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | dębina naturalna, szkło piaskowane |
| wymiary klosza | wysokość 8 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |