Eco lampa szklana z beżowym abażurem 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ciekawa lampa pasująca do stylu skandynawskiego, ekologicznego, sprawdzi się także we wnętrzach boho i folk. Lampa Eco łączy w sobie elementy natury i salonowej elegancji. Szklany korpus jest owinięty cienkim sznurkiem, stoi na chromowanej podstawie. Chromowana jest także rurka wewnątrz prowadząca przewód i oprawka żarówki. Lniany abażur naturalnym kolorem nawiązuje do oplotu na szklanym korpusie.
Wysokość lamy to 62 cm, średnica abażura 40 cm. Jest przystosowana do żarówki E27 o mocy 60W.
Lampa Eco może być dekoracją salonu, holu lub jadalni, ale może także służyć jako lampa nosna w dużej sypialni.
Dane techniczne
| wymiary | srednica 40 cm; wysokość 62 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal, len |
| waga | 2,2 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |