Edison minimalistyczny kinkiet bez abażura Sullux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Edison spodoba się miłośnikom minimalizmu i zwolennikom stylu loftowego. Zda również egzamin tam, gdzie wyjście elektryczne ze ściany mamy w innym miejscu niż potrzeba. W pokoju młodzieżowym, przy odrobinie pomysłowości, może pełnić pełnić rolę oświetlenia przy łóżku albo nad biurkiem albo przy szafie.
Lampa ścienna Edison nie zawiera źródła światła, trzeba je sobie dopasować i wybrać z dostępnych źródeł światła na rynku. Może to być żarówka w kształcie dużej białej kuli, tzw. żarówka Edisona, albo kolorowa żarówka LED RGB sterowana pilotem. Pasować będą wszystkie żarówki E27 o mocy max. 60W.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 23 cm; długość max. 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal |
| waga | 1 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |