Extravaganza Chimp lampa stojąca złoty szympans z czarnym abażurem 1xE14 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chimp czyli Szympans to jedna z kilku wyjątkowych lamp z kolekcji Extravaganza belgijskiej marki Lucide. Lampy nawiązują do stylu kolonialnego, w którym często wykorzystywano figury egzotycznych zwierząt.
Lampa Extravaganza Chimp ma wysokość 45 cm i jest przystosowana do żarówki E14 o mocy 40W. Jest wyposażona w czarny przewód w tekstylnym oplocie długości 150 cm. Na kablu jest umieszczony przełącznik. Abażur lampy ma średnicę 24 cm i jest wykonany z czarnej tkaniny bawełnianej.
Dane techniczne
| wymiary | 30 x 30 cm; wysokość 45 cm |
| kabel | 150 cm z przełącznikiem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tworzywo syntetyczne, abażur |
| wymiary klosza | średnica 24 cm; wysokość 18 cm |
| waga | 2,7 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |