Extravaganza Livret stojąca czarna lampa - ksiąźka 1xE14 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oryginalna lamka nocna lub lampka dekoracyjna do salonu, gabinetu, biblioteki domowej. Lampa ma kształt uchylonego tomu, okładka jest wykonana z czarnego metalu, stronice ze złotej blachy perforowanej, a z wnętrza wydostaje się ciepłe nieco tajemnicze światło.To wręcz apoteoza książki, jako źródła wiedzy i oświecenia.
Livret również wielkością przypomina książkę, ma wysokość 22cm i głębokość 16 cm. Jest przystosowana do żarówki na małym gwincie E14 o mocy 40W. Przełącznik jest umieszczony na czarnym kablu, który ma długość 150 cm.
Dane techniczne
| wymiary | 16 x 15 cm; wysokość 22 cm |
| kabel | 150 cm z przełącznikiem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 1,36 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |