FAIRY GOLD III złota lampa sufitowa 3 szklane kule TKlighting
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FAIRY GOLD III to połączenie elegancji i nowoczesności. Trzy klosze z transparentnego szkła nadają oprawie lekkości i charakteru. Lampa idealnie komponuje się z różnorodnymi aranżacjami, od nowoczesnych do klasycznych, od skandynawskich po glamour.
W każdym kloszu jest gniazdo na żarówkę G9 LED o maksymalnej mocy 6 W. Tak ilość źródeł światła i rozpiętość lampy około 70 cm, sprawiają, że FAIRY GOLD III może być oświetleniem średniej wielkości salonu salonu lub sypialni.
FAIRY GOLD III jest wykonana ze stali i wykończona w kolorze złota. Ma wysokość 55 cm.
Rodzina lamp FAIRY polskiej marki TK Lighting składa się ze złotych i czarnych lamp sufitowych z 3, 4 lub pięcioma białymi lub transparentnymi kloszami - cena i dostępność na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | 55 x 70 cm; wysokość 35 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 3 x G9 max 6W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal, szkło |
| waga netto | 1,0 kg |
| waga brutto | 1,7 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | TK Tomasz Krywult, ul. Bojemskiego 8D, 42-200 Częstochowa |