FIUGGI kolorowe szklane lampy wiszące LED 6W Ledea
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FIUGGI to seria ekskluzywnych szklanych lamp z podłużnymi szklanymi kloszami i srebrnymi elementami.
Lampy wiszące FIUGGI to oferta przeznaczone dla miłośników subtelnych i jednocześnie oryginalnych elementów oświetlenia. Smukłe szklane klosze w pastelowych odcieniach różu lub błękitu oraz emanują delikatnością. Nieco bardziej odważny srebrny klosz doskonale współgra z minimalistyczną formą i precyzyjnymi detalami.
Klosz lampy FIUGGI ma średnicę 13 cm i wysokość 25 cm. Długość całej lampy to 125 cm i można ją skrócić w trakcie montażu.
Lampa FIUGGI jest wyposażona w źródło LED o mocy 6W emitujące białe ciepłe światło 260 lm.
Dane techniczne
| wymiary | średnica klosza 13 cm; wysokość maksymalna 126 cm |
| kabel | pcv transparentny |
| materiał wykonania: | szkło, metal |
| rodzaj źródła światła | LED zintegrowany |
| moc źródła światła | 6 W |
| strumień świetlny | 260 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 1,6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |