FORM 4 lampa wisząca pięć kolorów 4xE27 Aldex
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzina lamp Form wyróżnia się prostą geometryczną formą i mocnym kolorem nasyconym ekspresją. Te modernistyczne oprawy są produkowane w pięciu kolorach:
- black - głęboki czarny mat,
- mustard - intensywny żółto musztardowy w satynowym wykończeniu,
- dusty bleu - niebieski w satynowym wykończeniu,
- beige - piaskowy w satynowym wykończeniu,
- red wine - głęboki czerwony w satynowym wykończeniu.
Dzięki malowanym na biało wnętrzom kloszy, światło jest pięknie odbijane. Te lampy sprawdzą się do rozświetlenia przestrzeni wyspą kuchenną, nad stołem w jadalni czy biurkiem.
Starannie wykończone stożkowe klosze można ustawić, aby skierować strumień światła w pożądanym kierunku.
Proszę sprawdzić dostępność koloru przed zamówieniem.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 120 cm; wysokość maksymalna 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 4 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| wymiary klosza | średnica 16 cm, wysokość 14 cm |
| waga | 2 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |