FRILL biała lub czarna lampa wisząca ryflowany klosz 3000K Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca FRILL ma nowoczesny klosz wykonany z aluminium z subtelnym ryflowaniem oraz eleganckim, drewnopodobnym wnętrzem.
Jest dostępna w dwóch wariantach kolorostycznych:
- czarny + drewno ST-DL6487-BK
- biały + drewno ST-DL6487-WH.
Lampa ma o średnicą 45 cm, a wysokość lampy można wyregulować przy montażu od 30 do aż 210 cm. Źródło LED ma moc 21 W i emituje ciepłe białe światło 3000K. jest
Lampa FRILL wprowadzi przytulny klimat do salonu czy nad stół jadalni. Sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu skandynawskim, duńskim czy japandi.
Dane techniczne
| średnica | 45 cm |
| długość | 30-210 cm |
| kabel | pvc 190 cm |
| materiał wykonania: | aluminium |
| moc źródła światła | 21 W |
| strumień świetlny | 1980 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga netto | 3,2 kg |
| waga brutto | 4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | K&K Design sp. z o.o., Rezedowa 21, 04-232 Warszawa |