Fala Velvet zamszowa lampa wisząca 48cm LOFTlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fala Velvet lampa wisząca z falowanym aluminiowym kloszem ręcznie wykończonym zamszem. Klosz ma średnicę 48 cm i wysokość 9 cm, a długość całej lampy to 120 cm. Długość lampy można zmniejszyć w czasie montażu, można też zamówić lampę z dłuższym przewodem. Do lampy pasuje żarówka E27 na dużym gwincie.
Lampy Fala Velvet można zamówić w jednym z czterech kolorów:
- Anthracite Velvet,
- Black Velvet,
- Grey Velvet,
- Olive Grey Velvet.
Swój wybór proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Fala Velvet to wyroby rękodzielnicze wykonywane na zamówienie w wybranym kolorze. Producent nie przewiduje możliwości zwrotu.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 48 cm; wysokość 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium, zamsz |
| waga | 1 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |