Farfalla lampa wisząca motyle ciemny róż lub niebieski 1xE27 LED Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Farfalla, czyli po włosku motyl, to urocza lampa wisząca, która przypomina chmurę motyli na gałęzi. Lampa jest delikatna i daje łagodne rozproszone światło. Może stać się prawdziwą ozdobą sypialni, pokoju dziecięcego lub holu. Farfallę łatwo utrzymać w czystości, wykonane z akrylowej folii motyle można zdjąć z metalowego stelaża i umyć w wodzie.
Lampa Farfalla ma średnicę ok. 50 cm i długość 110cm, którą można regulować przy montażu oprawy. Do lampy pasuje żarówka na dużym gwincie E27 o mocy maks. 60W. Naszym zdaniem najlepsza będzie duża mleczna bańka LED.
Lampa FARFALLA w kolorze niebieskim jest chwilowo niedostępna.
Dane techniczne
| wymiary | średnica ~50 cm; wysokość max 140 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | akryl, metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |