Faro uniwesrsalna lampa wisząca biała kula czarne zawiesie Kaja
Cena regularna:
177,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Faro to uniwersalne lampy wiszące, białe szklane kule na prostym zawiesiu. Forma znana od dziesięcioleci, ale z dopracowanymi detalami, które dodają jej charakteru: czarna metalowa podsufitka w kształcie walca, kabel w czarnym tekstylnym oplocie, metalowy detal z czarną rurką nad kloszem. Całości dopełnia matowy szklany klosz.
Lampy Faro są dostępne z kloszami w trzech wielkościach: 14, 16 i 30 cm. Ciekawie wygląda kompozycja kilku lamp różnej wysokości, a także różnej długości.
Cena lamp o średnicy 16 i 30 cm na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica kuli 14 cm; wysokość 90 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| waga | 0,7 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |