Focker lampa wisząca samolot do pokoju dziecięcego Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca - samolot Focker marzenie wielu przyszłych pilotów. Nazwa z pewnością odnosi się do holenderskiego konstruktora samolotów Anthony Fokkera. Później jego nazwiskiem zostały nazwane modele samolotów myśliwskich.
Dzięki maksymalnej wysokości 100 cm i szerokości 50 cm lampa wisząca Fokker będzie centralnym elementem pokoju chłopca. Lampa Focker może współpracować ze ściemniaczem, a więc delikatnie rozświetlony samolot może towarzyszyć w zasypianiu.
Unikalne cechy lampy:
Nadaje się do użycia ze źródłem światła LED.
Lampa ma regulowaną wysokość.
Łatwe podłączenie do ściemniacza (bez).
Wykonana z wysokiej jakości metalu.
Ważne funkcje oprawy:
Specjalnie zaprojektowana do pokoju dziecięcego.
Zużycie energii: E27, 1x40W / 230V / A ++ - E (z wył.) - Możliwość przyciemniania.
Wymiary: długość 44 x szerokość 50 x wysokość 80 cm.
Kod EAN 5411212770370.
Dane techniczne
| wymiary | 50 szer. cm; dł. 44 cm; wys. 80 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 3,2 kg |
| stopień ochrony | IP20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |