Fondi kinkiet z białym bezbarwnym szklanym kloszem 1xE14 Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Fondi jest dostosowany do żarówki na małym gwincie E14. Dobierając żarówkę, z bezbarwnym, bursztynowym lub białym szkłem lub z ozdobnym żarnikiem, można osiągnąć efekt odpowiedni do pomieszczenia i funkcji, jaką lampa ma pełnić.
Bezbarwny szklany klosz ma średnicę 15 cm, a wysokość kinkietu to 36 cm.
Fondi jest elegancką lampą o ciekawej formie, która sprawia, że kinkiet można zastosować we wnętrzach o bardzo różnych stylizacjach: od loftowej, poprzez minimalistyczną, nowoczesną do stylu glamour.
Dane techniczne
| wymiary | 15 x 19 cm; wysokość 36 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal |
| wymiary klosza | śred. 15 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |