Fondi lampa wisząca z białym bezbarwnym szklanym kloszem 1xE14 Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Delikatny zwis jednopłomienny dostosowany do żarówki na małym gwincie E14. Dobierając żarówkę, z bezbarwnym, bursztynowym lub białym szkłem lub z ozdobnym żarnikiem, można osiągnąć efekt odpowiedni do pomieszczenia i funkcji, jaką lampa ma pełnić.
Bezbarwny szklany klosz ma średnicę 15 cm, a długość całego zwisu to 120 cm, można ją skrócić przy montażu oprawy.
Fondi jest elegancką lampą o dopracowanej formie. Chromowana podsufitka, oprawka na żarówkę i rurka prowadząca przewód nadają lampie wyjątkowy. charakter.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 15 cm; wysokość maks. 120 cm |
| kabel | czarny |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal chromowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |