Fundo kinkiet czarno złoty z ruchomym ramieniem Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fundo to bardzo funkcjonalny kinkiet, ma aż trzy przeguby pozwalające ustawić lampę. Kinkiet Fundo sprawdzi się w sypialni nad łóżkiem albo przy biurku w pokoju młodzieżowym lub domowym gabinecie.
Fundo nie jest duży, rozłożone ramiona mają długość ok. 54 cm. Lampa jest zaprojektowana na żarówkę na dużym gwincie E27.
Dane techniczne
| wymiary | 38 x 54 x 18 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 0,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |