HALO 6 minimalistyczny plafon czarny lub biały 6xGX53 Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy sufitowe HALO 6 to propozycja dla ludzi, którzy lubią funkcjonalność i dobry design. Wykonane z metalu oprawy mają średnicę 60 cm i wysokość 20 cm. Na końcach trzech poziomych ramion umieszczono metalowe klosze o średnicy 8 cm, w każdym znajduje się gniazdo na żarówkę GX53. średnica podsufitki to 14 cm.
Plafony HALO 6 sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i biurowych czy komercyjnych. W mieszkaniach lampa sufitowa HALO 6, ze względu na swoją niewielką wysokość, może zastąpić żyrandol, który wymaga dużej wysokości pomieszczeń.
HALO 6 są dostępne w kolorze czarnym lub białym. Producent, polska marka Emibig, ma w swojej ofercie także lampy HALO zaprojektowane na 4 lub 2 żarówki.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 60 cm; wysokość 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GX53, LED 6 x 8W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana proszkowo |
| wymiary klosza | średnica 8 cm |
| waga | 3,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | EMIBIG S.C., ul. Sępowa 10, 42-200 Częstochowa |