HAZE lampa stołowa z beżowej ceramiki lniany abażur 1xE27 Nordlux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Haze to pięknie ukształtowana lampa stołowa, z bardzo udanym połączeniem ceramiki z naturalnym lnem.
Film z lampą Haze w roli głównej:
lampa HAZE
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 24 cm; wysokość 42 cm |
| kabel | 150 cm, z wtyczką i przełącznikiem |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | ceramika, len naturalny |
| wymiary klosza | średnica 24 cm; wysokość 24 cm |
| waga | 1,55 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |