Hampton złoto szklany kinkiet świecący góra dół 2xE14 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Hampton to ponadczasowa szykowna elegancja, a dzięki swojej prostocie będzie pasować do różnego rodzaju pomieszczeń: salonu czy sypialni, gabinetu lub biura, domowego holu lub lobby hotelowego...
Kinkiet ma średnicę 10 cm, długość 38,5 cm i odstaje od ściany na 10,5 cm. jest zaprojektowany na dwie żarówki LED lub energooszczędne na małym gwincie E14 o mocy nawet 14 watów. Dużą zaletą jest możliwość montażu oprawy pionowo lub poziomo.
Kinkiet Hampton 7203 wykonany jest z litego mosiądzu. Dopełnieniem złotego stelażu i drobnych akcentów z mosiądzu są klosze z ryflowanego bezbarwnego szkła.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 10 cm; długość 38,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 2 x 75W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | mosiądz, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |