Hana czarna lub złota designerska lampa wisząca LED 17cm MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy wiszące Hana będą prawdziwą ozdobą wnętrza zarówno pojedynczo, jak i w grupach po dwie trzy, a nawet więcej sztuk. Można z nich stworzyć niebanalną kompozycję zwisów różnej długości nad stołem lub wyspą kuchenną.
Klosz lampy o średnicy 17,5 cm wykonano z aluminium wykończonego w kolorze matowej czerni. Źródło światła LED przesłania sferyczny fragment z białego poliwęglanu. Długość całej lampy to 150 cm, ale można ją zmniejszyć przy montażu oprawy.
Lampa wisząca znakomicie skomponuje się we wnętrzu z kinkietami Hana tej samej marki MAXlight.
Dane techniczne
| wymiary | średnica klosza 17,5cm; długość całej lampy 150cm |
| materiał wykonania: | aluminium, akryl |
| rodzaj źródła światła | LED wbudowany |
| moc źródła światła | 6W |
| strumień świetlny | 540 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K, CRI 90+ |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |