Harmony 3 Wall Gold designerski złoty kinkiet trzy szklane kule Aldex
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozłożysty kinkiet z kolekcji Harmony, zachwyca niebanalnym designem. Modne kuliste klosze harmonijnie rozmieszczone na złotych ramion lampy mogą rozświetlić przestrzeń eleganckiego salonu, sypialni lub gabinetu. Te designerskie oświetlenie nie tylko wygląda spektakularnie, ale także emituje przyjemne, nie drażniące oczu światło.
Harmony ma długość 113 cm i szerokość 37 cm, należy go wyposażyć w trzy żarówki na małym gwincie E14.
Białe kuliste klosze są wykonane z polskiego szkła wysokiej jakości.
PRODUKT WYCOFANY z PRODUKCJI.
Dane techniczne
| wymiary | 113 x 37 cm; głębokość 27 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 3 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |