Hierro złota lampa stojąca z czarnym abażurem 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hierro to niewielka lampa stojąca ze złotą ceramiczną podstawą i abażurem z czarnej tkaniny na podkładzie pcv. Lampa ma wysokość 43 cm, a średnica abażura to 23 cm. Lampa jest wyposażona w przewód z przełącznikiem, zakończony wtyczką. Jest przystosowana do żarówki na dużym gwincie E27.
Lampa Hierro może być lamką nocną w sypialni lub prawdziwą ozdobą w salonie lub holu. Zestawienie złota i czerni oraz oryginalny kształt i faktura ceramicznej podstawy, sprawiają, że Hierro będzie pełnić nie tylko rolę oświetlenia, ale także elementu dekoracyjnego.
Producent, polska marka Candellux, oferuje także lampę Hierro ze srebrną podstawą i białym abażurem. Jeżeli do stylu Państwa wnętrz bardziej pasuje wersja srebrna, prosimy zaznaczyć to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica podstawy 14,5/9 cm; wysokość lampy 43 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | podstawa ceramiczna, abażur tkanina + PCV |
| wymiary klosza | średnica 23/16 cm; wysokość 20 cm |
| wymiary oprawy | szer. cm; wys. cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |