Hook 6 lampa sufitowa industrialna czarna sześć oprawek w kolorze czarno złotym 6xE27 Alfa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hook 6 Alfa lampa sufitowa w stylu industrialnym. Lampa jest w całości wykonana z metalu, wszystkie jej elementy są w kolorze czarnym, za wyjątkiem sześciu oprawek, które są w kolorze miedzi. Dużą zaletą Hook 6 jest niewielka wysokość 22 cm, dzięki której lampa sprawdzi się nawet w niewysokich dużych pomieszczeniach. Wymiary poziome lampy to 53 x 63 cm. Hook 6 jest dostosowany do żarówek na dużym gwincie E27 o mocy 60 W. Żarówki nie posiadają osłony dlatego wydaje się, że jedyne pasujące estetycznie źródła światła to żarówki LED typu edison.
Lampa jest także dostępna w wariancie cała czarna, Hook 6 Black nr 24746.
Dane techniczne
| wymiary | 53 x 63 cm; wys. 22 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 6 x 60 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |