ILUSIONI okrągłe kinkiety plafony z białym kloszem 26 cm G9 Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
UWAGA! lampy są dostępne w przedsprzedaży. Planowana dostawa w drugiej połowie lipca.
Plafony ILUSIONI robią wrażenie, jakby były wykonane z ceramiki. Jednak ten piękny kształt misy osiągnięto wykonując go z metalu. Dzięki temu lampa nie jest bardzo ciężka, waży 1,7 kg, a także odporna na ewentualne stłuczenie.
Misa lampy ILUSIONI ma średnicę 26 cm, głębokość oprawy to 12 cm. Kulisty klosz z mlecznego szkła ma 7 cm, wewnątrz znajduje się gniazdo na żarówkę LED typu G9.
Ryflowana powierzchnia i niebanalne połączenie kolorów beżu, bieli czy ostrej zieleni z błyszczącym złotem, sprawiają, że ILUSIONI będzie nie tylko lampą, ale także oryginalnym dodatkiem do wnętrz.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 26 cm; głębokość 12 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 20W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| wymiary klosza | średnica 7 cm |
| waga | 1,7 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | K&K Design sp. z o.o., Rezedowa 21, 04-232 Warszawa |