IVAR plafony LED ściemnialne kolorowa karbowana tuba Thoro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzina kolorowych lamp ledowych IVAR ma kształt karbowanej tuby i jest wykonana z aluminium. Prosta nowoczesna formy i wysoka jakość wykonania gwarantują, że lampy IVAR długo będą sprawne, ale i modne.
Tuby sufitowe IVAR są wyposażone w źródło światła LED o mocy 8 W. Te niewielkie oprawy nastropowe są standardoiwo wyposażone w sterowanie PUSH DIMM/DALI 2, które pozwala na ściemnianie przy pomocy przełącznika ściennego, a także włączenie opraw do systemu SMART HOME.
Plafoniki IVAR są dostępne w 10 kolorach:
- czarny TH.5790/3000K, TH.619/4000K;
- biały TH.575/3000K, TH615/4000K;
- beżowy TH.583/3000K, TH.623/4000K;
- mocca TH.595/3000K, TH.635/4000K;
- taupe TH.603/3000K, TH.643/4000K;
- zielona oliwka TH.587/3000K, TH.627/4000K;
- burgund TH.607/3000K; TH.647/4000K;
- ochra czerwona TH.591/3000K, TH.631/4000K;
- brzoskwiniowy TH.611/3000K, TH.651/4000K;
- ultramaryna TH.599/3000K, TH.639/4000K.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 6,4 cm; wysokość 12cm |
| materiał wykonania: | aluminium |
| moc źródła światła | 8 W |
| strumień świetlny | 1069lm/1188lm |
| barwa światła: | 3000K/4000K |
| CRI | >90 |
| kąt świecenia | 36° |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 0,41 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK - poprzez włącznik ścienny |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |
| - | w standardzie sterowanie PUSH DIMM/DALI 2 |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | THORO LIGHTING SP. Z O.O., ul. Łokietka 35, 64-840 Budzyń |