Inagi metalowa lampa wisząca ze szklanym kloszem 1xG9 Ledea
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Inagi to designerska lampa wisząca z ażurowym metalowym abażurem. Wśród innych lamp tego typu, wyróżnia ją szklany biały klosz kulka, który dodaje lampie uroku i przyjemnie rozprasza światło żarówki, nie powodując efektu olśnienia.
Asymetryczny druciany abażur przypomina trochę połówkę muszli, skrywającą wewnątrz świetlistą perłę.
Kupując lampę Inagi należy się zaopatrzyć w żarówkę LED na trzonku G9. Jest możliwość zakupienia lampy wraz ze źródłem światła.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 50 cm; wysokość 15 - 140 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x 28W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| waga | 1,1 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |