Istar IV Premium lampa wisząca 4 szklane klosze wybór kolorów Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Istar 4BL Premium to lampa wisząca z czterema szklanymi kloszami i okrągłą czarną podsufitką. Klosze mają oryginalny finezyjny kształt, dzięki czemu pięknie rozpraszają światło. Zamawiając lampę można wybrać kolory kloszy, wszystkie takie same lub dowolnie zmieszane. Dostępne kolory szkła to:
- grafitowy
- miodowy
- transparentny, bezbarwny.
Lampa Istar ma długość 100 cm, ale wieszając ją, można skrócić przewody i uzyskać mniejszą wysokość. Należy się zaopatrzyć w cztery żarówki na dużym gwincie E27, zalecamy stosowanie żarówek LED.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 cm; wysokość regulowana, maksymalnie 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 4 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 14 cm; wysokość 17 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |