JEWEL LED złoty kinkiet 21 cm Step into Design
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
JEWEL LED to biżuteria dla wnętrza. Kinkiet na kształt pierścionka czy ozdobnej obrączki. Został wykonany z metalu wykończonego w kolorze ciepłego złota. Misternie żłobiony akrylowy klosz skrywa źródło światła LED o mocy 5 W emitujące ciepłe biało światło 3000K o strumieniu 420 lm.
Obrączka kinkietu ma średnicę 21 cm i odstaje od ściany na 14,5 cm, lampa waży 60 dkg.
Kinkiety JEWEL LED to lampy dla miłośników eleganckich wnętrz w stylu glamour.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 21 cm; głębokość 14,5 cm |
| materiał wykonania: | metal, akryl |
| moc źródła światła | 5 W |
| strumień świetlny | 420 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| waga | 0,6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | Chiny |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | K&K Design sp. z o.o., Rezedowa 21, 04-232 Warszawa |