Jimmy lampa sufitowa czarna czasza ze złotym wnętrzem śr. 31cm 1xE27 Reality
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jimmy, czarna czasza ze złotym środkiem, ma średnicę 30 cm i wysokość 19 cm. Lampa znajdzie zastosowanie w niskich pomieszczeniach, gdzie nie ma możliwości zastosowania lampy wiszącej. Z kolei w większych pomieszczeniach dobrze będą się prezentować dwie lub trzy lampy Jimmy zamontowane w rzędzie.
Do lampy Jimmy należy zastosować żarówkę na gwincie E27. Kształt i moc żarówki trzeba wybrać zgodnie z charakterem pomieszczenia, które Jimmy będzie oświetlać.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 31 cm; wysokość 19 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Niemcy |