Joe lampa stojąca przenośna do domu i ogrodu IP44 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Joe to lampa stojąca przenośna, jest wyposażona w akumulator i ładowarkę podłączaną do zwykłego gniazda 230V. Po naładowaniu lampy, mamy co najmniej 4,5 godziny bezprzewodowego oświetlenia, a przy ustawieniu najmniejszego natężenia światła, lampa może świecić nawet przez 72 godziny.
Joe nie jest dużą latarnią, raczej latarenką, ma 14,5 cm średnicy i wysokość 26,6cm. Korpus lampy jest wykonany z półprzezroczystego tworzywa sztucznego z uchwytem z giętego drewna, prosta skandynawska forma, pasuje do każdego wnętrza i ...zewnętrza. Oprawa lampy jest oznaczona znakiem IP44 czyli jest odporna na bryzgi, chlapanie wodą. Można więc bezpiecznie używać jej w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Ponieważ ma wbudowaną baterię i jest lekka, można zabrać ją na wieczorny spacer do lasu. W domu może być oświetleniem ozdobnym, ale przede wszystkim może być lampką nocną w sypialni i w pokoju dziecka.
Dane techniczne
| wymiary | śred. 14,5 cm; wysokość 26,5cm |
| materiał wykonania: | tworzywo sztuczne/drewno |
| moc źródła światła | 1 x 3W |
| strumień świetlny | 278 lm |
| barwa światła: | 2700K ciepła biała |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | w komplecie |
| trwałość LED | 30 000h |
| waga | 0,5 kg |
| stopień ochrony | IP 44 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | ściemniacz wbudowany |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Klasa ochrony | III |
| Kraj producenta | Belgia |