Jove lampa wisząca mosiądz i trzy białe kule Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Jove to piękna lampa do nieco wyższych pomieszczeń. Najlepiej będzie wyglądać w jadalni nad podłużnym stołem lub nad wyspą kuchenną. Lampa Jove ma 60 cm szerokości, wysokość lampy to 110 cm, można ją zmniejszyć w trakcie montażu. Jednak zbyt duże skrócenie przewodów może sprawić, że lampa straci swoje proporcje i nie będzie dobrze wyglądać.
Jove ma trzy niewielkie klosze z białego szkła o średnicy 12 cm, w każdym z nich jest miejsce na żarówkę typu G9 - oferowana lampa nie zawiera źródeł światła.
Dane techniczne
| wymiary | 60 x 12 cm; wysokość 110 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 3 x 20W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| waga | 4,15 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |