KENDAL oprawa sufitowa 9 cm do łazienki LED IP54 regulowana barwa światła Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Oprawy KENDAL to niewielkie plafoniki sufitowe o średnicy 9 cm i wysokości 6 cm. Są w nich zamontowane zintegrowane źródła światła LED emitujące strumień świetlny o mocy 500 lm.
Lampy KENDAL mają klasę ochronności IP54, a więc można je stosować w łazience, toalecie, a nawet na ganku. Ale zastosowanie mogą także znaleźć w kuchni, przedpokoju czy sypialni. Najlepiej prezentują się w rzędzie po trzy lub więcej opraw,
Oprawy natynkowe KENDAL są wyposażone w źródło LED CCT, co oznacza, że montując oprawę można przełącznikiem umieszczonym w podsufitce ustawić żądaną barwę światła 3000K lub 4500K, lub 5700K. Dzięki temu można dostosować barwę światła do własnych potrzeb i upodobań.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 9 cm; wysokość 5,7 cm |
| materiał wykonania: | aluminium |
| moc źródła światła | 5 W |
| strumień świetlny | 500 lm |
| barwa światła: | CCT 3000, 4500, 5700K (regulowana) |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 54 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK ( skp, obj) |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Light Prestige Sp. z o.o. Sp.k., ul. Torowa 45, 32-050 Skawina |