KLEA szklana lampa wisząca dymiony klosz 1xG9 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KLEA to minimalistyczna szklana lampa wisząca z dwoma kloszami. Większy zewnętrzny klosz wykonano z dymionego szkła. Wewnętrzna kulka z białego szkła kryje gniazdo na żarówkę LED typu G9. Przewód i podsufitka są w kolorze czarnym.
Średnica dużego klosza oprawy KLEA to 16 cm, wysokość 20 cm, zaś długość całego zwisu to 120 cm. Lampę można skrócić w czasie montażu.
Lampa wisząca KLEA to delikatne nastrojowe światło, idealne do sypialni, przedpokoju, niewielkiego salonu. Oprawa łączy w sobie estetykę i energooszczędność. Sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych, a także będzie dobrym oświetleniem pomieszczeń w stylu japandi.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 16 cm; wysokość 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x G9 max 15W Led |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal lakierowana |
| wymiary klosza | średbica 16 cm; wysokość 20 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |