Konko 30 lampa wisząca w kształcie stożka w pastelowych kolorach 1xE27 LOFT Light
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Konko to wyjątkowo udana produkcja wrocławskiej wytwórni LOFT Light. Lampa łączy w sobie prostą formę metalowego stożkowatego klosza z finezyjną ozdobą, dwiema niewielkimi kulkami różnej wielkości. Całości dopełnia aluminiowa podsufitka w kształcie niewielkiego stożka lakierowanego w kolorze klosza.
Konko jest starannie wykonana z aluminiowej blachy i wykończona wysokogatunkowym lakierem proszkowym w ośmiu oryginalnych matowych kolorach. Zamawiając lampę należy opisać wybrany kolor w uwagach do zamówienia.
Lampa ma średnicę 30 cm, wysokość klosza to 22 cm, zaś długość całej oprawy to 120 cm. Konko jest wyposażona w bakelitową oprawkę na żarówkę na dużym gwincie E27, co zapewnia możliwość zastosowania dowolnego rodzaju źródła światła.
Lampy Konko są również wytwarzane w rozmiarze 45 i 60 cm, ceny na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 30 cm; wysokość klosza 22 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |