Kvarc designerski kinkiet w kilku kolorach z białą kulą 1xG9 Cleoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kvarc to minimalistyczny kinkiet, produkowany w 8 podstawowych kolorach Cleoni i dodatkowo w trzech metalicznych - wszystkie w tej samej cenie. Ciekawy kształt podstawy i niewielka kulka klosza ręcznie odlana z połyskującego białego szkła, tzw. szkło opalowe, tworzą w sumie ponadczasowe oświetlenie do zastosowania w różnych pomieszczeniach o różnej stylistyce.
Podstawa kinkietu Kvarc, wykonana z lakierowanej stali, ma szerokość 25 cm i wysokość 4,7 cm. Szklana kula ma średnicę 10 cm i kryje się w niej gniazdo G9 na żarówkę LED o mocy 1,6 W.
Kinkiety Kvarc są produkowane w wersji prawej i lewej, co daje możliwość wykorzystania ich np. po obu stronach lustra w holu lub po obu stronach łóżka.
Lampa jest w całości produkowana w Polsce przez znaną markę Cleoni. Autorem projektu kinkietu Kvarc jest Łukasz Wawrzyniak.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 25 cm; wysokość 4,7 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x 1,9 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, szkło opalowe |
| wymiary klosza | średnica 10 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |