LEMMI uniwersalny reflektor sufitowo-ścienny 1xGU10 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LEMMI to pojedynczy niewielki reflektor, który możemy zamontować zarówno na suficie, jak i na ścianie. Jest wykonany z lakierowanej stali, długość tuby z żarówką to 8,5 cm, średnica 6 cm, a średnica podsufitki 8 cm. Oprawę można ustawić tak, aby oświetlić wybrane miejsce.
Lampa jest dostosowana do żarówki GU10 max 40W, najlepiej sprawdzi się źródło światła LED.
Reflektor LEMMI, dzięki swojej funkcjonalności i prostej formie, sprawdzi się w różnych pomieszczeniach.
Lampa jest produkowana w dwóch kolorach: czarnym i białym. Producent, polska marka Sollux, oferuje też reflektory LEMMI na dwa lub trzy żródła światła - dostępność i ceny na zamówienie.
Dane techniczne
| wymiary | 8 x 8 x 15 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x LED 12W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| wymiary klosza | tuba: średnica 6 cm; długość 8,5 cm |
| wymiary oprawy | podsufitka: średnica 8 cm; wysokość 2 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |