LINEA IP44 szklany kinkiet LED 45cm CCT Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Urok kinkietów LINEA to wyjątkowy klosz w kształcie tuby, wykonany z transparentnego szkła, który zdobi subtelny wzór pionowych kreseczek. Kinkiety LINEA są mocowane na metalowej podstawie. Są dostępne cztery warianty kolorystyczne podstaw:
- czarny,
- biały,
- złoty,
- chrom.
Oprawy są oferowane w dwóch wielkościach:
- małe: długość tuby 45 cm,
- duże: długość tuby 61 cm.
Kinkiety LINEA mają klasę szczelności IP44, dlatego idealnie nadają się do łazienki, nad lub obok lustra. Ale ich urok pozwala na zastosowanie ich także w innych pomieszczeniach, jak sypialnia czy przedpokój.
Oprawy LINEA są wyposażone w zintegrowane źródło światła LED typu CCT, co pozwala na wybór preferowanej barwy światła pomiędzy ciepłą, zimną, a neutralną. Barwę światła ustawia się w podstawie kinkietu przed montażem, za pomocą przełącznika.

Prosimy przed zamówieniem sprawdzić dostępność wybranego modelu.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 6 cm; wysokość 45/61 cm; głębokość 11,2 cm |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| rodzaj źródła światła | LED zintegrowany |
| moc źródła światła | 8 W / 12 W |
| strumień świetlny | 1241 lm / 2333 lm |
| barwa światła: | CCT 3000K/4000K/6000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Klasa energetyczna | D / B |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 5 lat |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Light Prestige Sp. z o.o. Sp.k., ul. Torowa 45, 32-050 Skawina |
Iwona
Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę. W sekcji dostępność jest napisane że produkt jest na zamowienie