LUNA plafon lub kinkiet LED dla dzieci Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa LUNA to dobre rozwiązanie do pokoju dziecka lub pokoju młodzieżowego. Przede wszystkim oprawę można montować na ścianie jako kinkiet lub na suficie jako plafon. Klosz lamy wykonany z akrylu ma nadrukowaną fakturę, który po włączeniu lampy świeci jak prawdziwy Księżyc. Lampa daje sporo światło, jest wyposażona w źródło LED o mocy 24 W i 2000 lumenów. Barwa biała neutralna 4000K jeszcze bardziej upodabnia lampę do srebrnego globu.
Plafon Luna na średnicę 38 cm i wysokość 8 cm, a więc jest to idealna wielkość do pokoju 10 -14 m kw. Księżyc na własnym suficie lub na ścianie to nie tylko rozwiązanie do pokoju dziecięcego, sprawdzi się też w sypialni czy holu lub przedpokoju.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 38 cm; wysokość 8 cm |
| materiał wykonania: | akryl |
| moc źródła światła | 14 W |
| strumień świetlny | 2000 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 5 lat |