Lennert ruchomy kinkiet łazienkowy IP44 Lucide
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lennert to czarny metalowy kinkiet z pojedynczym oświetleniem. Lampa ma wymiary 10 x 10 x 12,5 cm, walec z żarówką ma średnicę 5,5 cm i długość 9 cm. Lampa zawiera wymienne źródło światła GU10 LED o mocy 5 WAT.
Oprawę można zamontować na ścianie, albo na suficie. Konstrukcja lampy pozwala na dowolne ustawienie kierunku padania światła.
Lennert ma odporność IP44 i sprawdzi się przede wszystkim w łazience, ale może też być kinkietem do czytania lub reflektorkiem sufitowym w przedpokoju lub garderobie.
Lampa występuje również w wersji srebrnej i czarno-srebrnej, dostępność na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | 10 x 10 x 12,5 cm |
| materiał wykonania: | metal |
| moc źródła światła | GU 10 LED, 1 x 5W, 230V |
| strumień świetlny | 320 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 30 000h |
| waga | 0,55 kg |
| stopień ochrony | IP44 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Belgia |