Levi czarna lampa wisząca z elementem miedzianym styl loftowy 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Levi to starannie zaprojektowana lampa w stylu loftowym, ale dzięki zastosowaniu delikatnej siateczki i oprawki w kolorze miedzi, lampa sprawdzi się także w pomieszczeniach w stylu boho lub etnicznym. Metalowy klosz lampy ma średnicę 30 cm i wysokość 15 cm, a długość całej lampy to maksymalnie 100 cm. Wieszając lampę można ją skrócić poprzez wciągnięcie kabla i umieszczenie go w podsufitce lub poprzez skrócenie.
Kupując lampę należy się zaopatrzyć w żarówkę na dużym gwincie E27. W zależności od charakteru pomieszczenia, można zastosować dużą białą żarówkę LED lub ozdobną i nastrojową żarówkę filamentową.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 30 cm; wysokość 100 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 1 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |