Lira Led lampa wisząca tuba biała ze złotym wnętrzem Cleoni
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lira Cleoni to wyjątkowa lampa wisząca wpisująca się w obowiązujące trendy projektowe, a jednocześnie mająca wyraźną nutę indywidualizmu. Pozioma aluminiowa tuba rozcięta, aby było widać złote wnętrze, rozświetlona wbudowanym źródłem LED o mocy 13,5 Wat oraz światłości 1310 lm. Zamawiając lampę można wybrać barwę światła:
- białą neutralną 4000K
- białą ciepłą 3000K.
Lampa ma długość 100cm i maksymalną długość zwisu 150 cm. Tekstylny przewód elektryczny oryginalnie owinięty dookoła tuby jest w kolorze białym.
Tak, jak większość produktów marki Cleoni, lampę Lira można zamówić w innych kolorach.
Lampy Lira są produkowane na indywidualne zamówienie klienta i firma Cleoni nie przewiduje możliwości zwrotu.
Dane techniczne
| wymiary | śr. tuby 8cm; dł. tuby 100cm; wys. lampy 150cm |
| materiał wykonania: | aluminium |
| moc źródła światła | 18 W |
| strumień świetlny | 1750 lm |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |