Lollipop Gold lampa wisząca szklane klosze regulowana wysokość MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Lollipop Gold to wyjątkowa oprawa, która pasuje do pomieszczeń w różnych stylach, od industrialnego po glamour. Dodatkową zaletą jest możliwość zmiany wysokości, poprzez użycie lub nie, środkowego elementu konstrukcji. Tak więc lampa może mieć 80 lub 115 cm wysokości. Szerokość lampy to 70 x60 cm. Lollipop Gold jest zaprojektowana na sześć żarówek G9 o maksymalnej mocy 40W.
Lampy Lollipop są produkowane w kolorze złotym i czarnym. Jeżeli chcieliby Państwo zakupić lampę w kolorze czarnym, proszę to opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | 70 x 60 cm; wysokość 80 lub 115 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9 6x40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| wymiary klosza | 2 x 15 cm, 2 x 12 cm i 2 x 10 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |