Lotus 4 Black/Gold lampa wisząca czarno złote klosze Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Lotus 4 Black/Gold to ciekawy projekt połączenia złota i czerni.
Lampa składa się z czarnego delikatnego stelaża i czterech kloszy-liści. klosze są wykonane z dziurkowanego materiału abażurowego, czarnego od zewnątrz i złotego od strony żarówki. Dzięki temu dale ciepłe nastrojowe światło.Dodatkowo klosze można obracać tak, że światło może być skierowane w dowolną stronę.
lampa wisząca Lotus 4 ma szerokość 102 cm i wysokość 51 cm. Kupując lampę trzeba się zaopatrzyć w 4 na żarówki E14 na małym gwincie.
Lampy Lotus są produkowane w czterech wersjach kolorystycznych:
- black/rattan
- black/gold
- white/gold
- black/marble.
Jeżeli do Państwa wnętrza będą pasować lampy Lotus w innym wykończeniu niż GOLD - proszę to opisać w uwagach do zamówienia. Wszystkie warianty kolorystyczne są w tej samej cenie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 102 cm; wysokość 51 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 4 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tworzywo |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |