Lotus 6 Rattan żyrandol sześciopłomienny w stylu boho Emibig
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol Lotus 6 Rattan to wyjątkowy projekt wpisujący się w popularne nurty etno czy boho.
Lampa składa się z czarnego delikatnego stelaża i sześciu kloszy-liści. Klosze można obracać tak, że światło może być kierowane w górę, w dół lub na boki. Ponadto rattan częściowo przepuszcza światło tworząc w pomieszczeniu unikalny nastrój.
lampa wisząca Lotus 6 ma szerokość 102 cm i wysokość 51 cm. Jest zaprojektowana na żarówki E14 na małym gwincie.
Lampy Lotus są produkowane w czterech wersjach kolorystycznych:
- black/rattan
- black/gold
- white/gold
- black/marble.
Jeżeli do Państwa wnętrza będą pasować lampy Lotus w innym wykończeniu niż Rattan - proszę zaznaczyć to w uwagach do zamówienia. Wszystkie warianty kolorystyczne są w tej samej cenie.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 102 cm; wysokość 51 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 6 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, ratan |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |