MAGNET czarne i białe kinkiety LED do sypialni Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MAGNET to znakomite oświetlenie do sypialni, które posiada dwie funkcje: lampki nocnej i kinkietu do czytania. Jest wyposażana w dwa źródła światła: światło kierunkowe na wymienną żarówkę GU10 i podświetlenie LED o mocy 5 W. Barwę światła nocnego można ustawić na oprawie w trakcie montażu jako białą neutralną 4000K lub białą ciepłą 3000K. Źródła światła włącza się przyciskami na oprawie lampy, można używać ich osobno lub łącznie.
Ogromną zaletą serii lamp MAGNET jest fakt, że kinkiety występują w wersji prawej i lewej, a więc doskonale nadają się do zastosowania po dwóch stronach podwójnego łóżka.
Kupując lampy, proszę w uwagach do zamówienia wpisać wybrane warianty.
- MAGNET biały prawy ML1128
- MAGNET biały lewy ML1129
- MAGNET czarny prawy ML1126
- MAGNET czarny lewy ML1127
Dane techniczne
| wymiary | 41 x 8 cm; wysokość 4 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x LED 10 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, tworzywo sztuczne |
| moc źródła światła | 5 W |
| strumień świetlny | 550 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K lub biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 30 000 h |
| waga netto | 0,45 kg |
| waga brutto | 0,53 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Chinach |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | EKO-LIGHT TEAM Sp. z o.o., 42-280 Częstochowa, ul. Główna 142 |