MARCELLO drewniana lampka biurkowa ruchomy klosz E27 Lamkur (1)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa biurkowa MARCELLO to mniejsza wersja lampy kreślarskiej. Lampa jest wyjątkowo funkcjonalna do tego może stać się ozdobą pokoju dziecięcego czy młodzieżowego, gabinety, sypialni. Ruchomy metalowy klosz został umieszczony na nastawnym drewnianym stelażu. Uniwersalność lampki MARCELLO podkreśla fakt, że została zaprojektowana na najbardziej popularną żarówkę E27 na dużym gwincie.
Lampy stojące MARCELLO są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych:
LN-1.96 SREBRNA - drewno rustic calvados, klosze srebrne perłowe, przewód biało czarny zig-zag;
LN-1.96 CZARNA - drewno buk naturalny, klosze czarny mat, przewody czerwone;
LN-1.96 BIAŁA - drewno buk naturalny, klosze biały mat, przewód biało czarny zig-zag.
W skład rodziny opraw oświetleniowych MARCELLO należą również lampy podłogowe, kinkiety oraz lampy sufitowa z trzema lub pięcioma ruchomymi ramionami.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość ~31 cm; wysokość ~44 cm |
| kabel | w oplocie tekstylnym 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno naturalne, metal |
| wymiary klosza | średnica 15 cm; wysokość 14 cm |
| wymiary oprawy | średnica podstawy 15,3 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | LAMKUR, 43-378 RYBARZOWICE, UL. BESKIDZKA 834 |