MINI IP44 kinkiet elewacyjny góra-dół 15 cm 2xGU10 SU-MA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet elewacyjny MINI jest wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne aluminium. Dwa klosze, górny i dolny są szklane.
Kinkiet MINI, jak sama nazwa wskazuje, jest niewielki: szerokość 8cm, głębokość 14cm i wysokość 15cm. Kinkiet świeci góra-dół, jest wyposażony w dwa gniazda na żarówki LED na trzonku GU10. Oprawa jest przystosowana do stosowania na zewnątrz, jest odporna na zachlapania wodą i ma określoną klasę szczelności IP44.
Kinkiety MINI to dobre oświetlenie zewnętrzne dla każdego miłośnika prostoty i minimalizmu. Są dostępne w dwóch kolorach:
- 5002 DG - ciemny popiel / antracyt,
- 5002 BR - szczotkowane aluminium / srebrny mat.
SU-MA to polski producent oświetlenia ogrodowego, parkowego i ogrodowego. Swoje oprawy wykonuje ze stali nierdzewnej i aluminium, udziela na nie trzyletniej gwarancji.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 6,8 cm; głębokość 9,2 cm; wysokość 15 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 2 x GU10 max 35W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium, szkło |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | FH-P SU-MA Marek Sułkowski, 31-231 Kraków, ul. Siewna 30 |