MODERN SLIM IP44 kinkiet obrazowy łazienkowy LED Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiety MODERN SLIM to minimalistyczne i eleganckie oświetlenie. Zintegrowane źródło światła LED emituje przyjemne ciepłe białe światło 3000K o mocy 6 lub 8 watów - zależnie od wielkości kinkietu.
Oprawy mają klasę szczelności IP44, a więc idealnie nadają się do łazienki, np. nad lustro. Ale, jak widać na załączonych aranżacjach można z powodzeniem zastosować je w innych pomieszczeniach, także jako oświetlenie obrazu. Lampy ścienne MODERN SLIM są dostępne w dwóch szerokościach 40 lub 60 cm. Lampa ma głębokość na 7,5 cm. Proszę to wziąć pod uwagę, przy wybieraniu kinkietu nad lustro lub obraz w grubej ramie, gdyż może się okazać, że kinkiet za mało odstaje od ściany.
Lampy MODERN SLIM są produkowane w czterech kolorach:
- czarny,
- biały,
- chrom,
- złoty.
DOSTĘPNE NIEKTÓRE WARIANTY - PROSZĘ SPRAWDZIĆ PRZED ZAMÓWIENIEM
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 40 cm lub 60 cm; głębokość 7,2 cm |
| materiał wykonania: | metal, akryl |
| moc źródła światła | 6 W lub 8 W |
| strumień świetlny | 800 lm lub 1100 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Klasa energetyczna | D |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Light Prestige Sp. z o.o. Sp.k., ul. Torowa 45, 32-050 Skawina |