MONZANO czarno złota industrialna lampa wisząca 4 x E27 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca MONZANO to oświetlenie do wnętrz o różnym charakterze. Tak więc to dobra lampa do wnętrz industrialnych, a także oprawa do wnętrz w stylu vintage czy hampton.
Lampa MONZANO została wykonana z lakierowanej stali w kolorach czarnym i starego złota. Czarna klatka ma wymiary 36 x 36 x 37 cm, wewnątrz umieszczono złotą oprawę z czterema gniazdami na żarówki E27. Całość jest zawieszona na złotym łańcuchu o długości 1 metra. Skracając lampę, w miarę potrzeby, należy usunąć odpowiednią ilość ogniw łańcucha.
Dane techniczne
| wymiary | 36 x 36 cm; wysokość maksymalna 140 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 4 x LED 15 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| waga netto | 7 kg |
| waga brutto | 7,6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |