Malawi nowoczesna lampa LED z możliwością aranżacji Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa Malawi składa się z podłużnej prostokątnej podsufitki długości 42 cm oraz dwóch wygiętych elementów, które od góry zawierają źródło światła ukryte w akrylu. Lampa jest wyposażona w długie przewody, które pozwalają na osiągnięcie maksymalnej wysokości nawet 180 cm.
Malawi to lampa nowoczesna i modernistyczna, która pozawala na własną aranżację dostosowaną do pomieszczenia. Poza wysokością i układem lampy, można w trakcie montażu zdecydować o barwie światła: białej neutralnej lub białej cieplej.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 120 cm; wysokość maksymalna 180 cm |
| materiał wykonania: | metal, akryl |
| moc źródła światła | 20 W |
| strumień świetlny | 2000 lm |
| barwa światła: | 2700K - 6500K regulowana aplikacją |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |